Kontakt
Søk
Eier login
Ejer login
Bli utleier
 

Feriehus: Stryn

Feriehus: Stryn, Sogn og Fjordane, Nordlige Fjord-Norge, Norge

Gjestevurderinger

Basert på 3 vurderinger3.7 ut av 5.0

Ferieboligfasiliteter

4
2
50m²
ja
nei
5,0 km
 
Norsk TV
 
1 bad
 
Oppvaskmaskin
 
Bygget 1975
 
3,0 km til restaurant
 
3,0 km til dagligvarebutikk
 
5,0 km til sjøfiske
Gratis avbestilling
Gratis avbestilling inntil 35 dager før ankomst. Gjelder for ankomst i perioden 18/11-2023 til 5/1-2024
Se vilkår her

Gratis avbestilling inntil 15 dager før ankomst

Tilbudet om 15 dagers kansellering gjelder for opphold i utvalgte ferieboliger i utvalgte perioder. Gjestene kan avbestille oppholdet gratis inntil 15 dager før ankomst, hvis ferieboligens eier er tilmeldt tilbudet for 15 dager avbestilling ved bestillings tidspunktet. Hvis en gjest avbestiller mindre enn 14 dager før ankomst gjelder de normale avbestillingsregler, jf. Leievilkår. Avbestillings alternativene vil alltid fremkomme på leiebeviset.

Tilbudet gjelder utvalgte ferieboliger og på utvalgte ankomstdatoer. Vennligst sjekk detaljene på siden for ferieboligen før du fullfører bestillingen fordi ferieboligens eier kan endre hans status fortløpende for 15-dagers avbestilling. Det er derfor viktig at du sjekker om en 15 dagers avbestilling er valgt for ferieboligen den dag du bestiller.

Gratis avbestilling inntil 35/45 dager før ankomst

Der gjelder gratis avbestilling med 35/45 dager til ankomst for nye bestillinger med ankomstdato frem til 3. januar 2025, med unntak av de ukene huseieren har tillatt 15 dagers avbestilling (se over).

Sjekk vennligst detaljene på siden før du gjennomfører bestillingen. Avbestillingsmuligheter samt dato for senest mulige avbestilling vil fremgå av leiebeviset ditt.

Vilkår og betingelser for rabatkoder

LAST20
Spar 15% (opp til 900 kr.) med koden LAST20 på opphold med ankomst frem til 31.12.2023. Rabattkoden er gyldig frem til 29.12.2023.

SAVE10
Spar 5% (opp til 1.100 kr.) med koden SAVE10 på opphold med ankomst fra 06.01.2024 til 16.03.2024.



Det gis bare rabatt på leieprisen, ikke på administrasjonsgebyr, sluttrengjøring e.l.

Kodene kan ikke kombineres med andre rabatter eller bonusavtaler. Rabattkoden kan ikke brukes til gjenbestillinger eller ved endringer i eksisterende bestillinger. Rabattperioden kan endres uden varsel. Rabatten gjelder kun for nye bestillinger foretatt online på følgende hjemmesider: DanCenter og Danland (rabatten gjelder ikke for Belvilla ferieboliger).

Husnr. 43685
Huskategori: ★★★
Gjestevurderinger

Booking av huset

Booking av huset

Uke ManTirsOnsTorsFreLørSøn
4827282930123
4945678910
5011121314151617
5118192021222324
5225262728293031
Ferieboligen er ikke ledig i den valgte perioden.
Mulig ankomstdato
Valgt periode
Ledig dato
Ikke ledig
Bookingen din

Husbeskrivelse

BBad
EInngang
KKjøkken
OTOverdekket terrasse
OOppholdsstue
TETerrasse
VSoverom
1 Oppholdsstue: 15 m², TV
2 Soverom: 1 dobbeltseng, 2 køyer
Kjøkkenavd.: El-kokepl., ovn, kjøleskap m/fryseboks, oppvaskmask., kaffetrakter
Bad/WC: WC, håndvask, dusj
Og: El-varme, naturtomt, blandet møblering, utsikt over vann, røykfritt hus
Depositum: NOK 1000

Om ferieboligen

Feriehus med en praktfull 180 graders panoramautsikt over det fantastiske fjordlandskapet.

Feriehuset ligger på en stor tomt med god plass til utendørsaktiviteter i en rolig beliggenhet. TV med 3 norske TV-kanaler. På kjøkkenet er det en koketopp med 2 plater og en liten stekeovn.

Nede ved Nordfjorden kan man fiske. Det finnes en skogsti bare 400 m fra huset med en fantastisk utsikt over fjorden, som fører opp til Skarsteinsæter alpebeite på 402 meter over havet. Enda lenger opp, ca 808 moh, når du en idyllisk liten innsjø.

På garden er det et lite lokalhistorisk gardsmuseum i en bygning fra 1698, som gir innsikt i det daglige livet på landet tidligere dager. Fjell og enger, fjorder og innsjøer; Norges natur er så variert at det alltid er noe nytt å oppdage. Vi anbefaler en tur til toppen av Skåla med utsikt over fjordene, isbreene og fjellene rundt. Den godt skiltede turen starter ca. 10 km fra feriehuset, turen er ikke egnet for bevegelseshemmede.

Loen Skylift med pendelbane fra fjord til fjell på 5 minutt og Hoven utsiktsrestaurant 1100 m.o.h. Via Ferrata/luftig hengebro 750 m.o.h., i Loen.

Om området