Kontakt
Søk
Eier login
Ejer login
Bli utleier
 

Feriehus: Grimstad

Feriehus: Grimstad, Aust-Agder, Sørlandet, Norge

Husnr. 62755
Huskategori: ★★★★
foto
kommer
snart

Booking av huset

Booking av huset

Uke ManTirsOnsTorsFreLørSøn
182829301234
19567891011
2012131415161718
2119202122232425
222627282930311
Mulig ankomstdato
Valgt periode
Ledig dato
Ikke ledig
Bookingen din

Husbeskrivelse

1 Oppholdsstue: 25 m², vedovn, DVD, TV
1 Spisestue: 10 m²
4 Soverom: 1 dobbeltseng, 1 dobbeltseng, 1 dobbeltseng og 1 seng, 1 dobbeltseng, barneseng
1 Loft: 1 seng
Kjøkken: Høy stol, El-komfyr, kjøleskap m/fryseboks, mikro, kjøkkenvifte, oppvaskmask., vaskemask., kaffetrakter, vaffeljern
Bad/WC: WC, håndvask, dusjkabinett, gulvvarme
Bad/WC: WC, håndvask
Og: Terrasse, el-varme, utegrill, naturtomt 7000 m², blandet møblering, naturskjønne omg., røykfritt hus, P-plass vinter 0,1 km

Om ferieboligen

Feriehus med utendørs svømmebasseng i solrike, idylliske omgivelser. Her er det fine turmuligheter, vakker natur og god plass til hele familien.

Feriehuset er et gårdshus fra 1850 (renovert 2020) med 4 soverom og 2 stuer. Huset er koselig innredet til en hyggelig ferie for storfamilien. Godt utstyrt kjøkken og gassgrill på terrassen. I 1. etasje er det 2 soverom med dobbeltseng, og i 2. etasje er det 1 soverom med dobbeltseng samt 1 med en enkeltseng og en dobbeltseng. Det er også en enkeltseng i mellomrommet ved trappen mellom de 2 soverommene i 2. etasje. Sengetøy må medbringes.

Her kan du senke pulsen, mens barna koser seg i svømmebassenget på den store solrike terrassen på fremsiden av huset. Det er en robåt med tilhørende redningsvester hvor du kan forsøke fiskelykken etter ørret eller annen ferskvannsfisk. Det er flotte turstier og turterreng i området rundt huset.

Dyreparken i Kristiansand er bare en times kjøring unna. Det tar også en time til Evje med mineralparken, klatreparken, rafting og flere andre spennende aktiviteter. Sørlandsbyene Arendal og Lillesand ligger heller ikke langt unna, så feriehuset er et godt utgangspunkt for å utforske Sør-Norge og ha flotte opplevelser med familien. Velkommen til en idyllisk ferie på Sørlandet!

Om området

Ferieboligfasiliteter

9+1
4
150m²
nei
nei
100 m
 
Utendørs svømmebasseng på 16 m²
 
Peis/vedovn/biopeis
 
Norsk TV
 
2 bad
 
Vaskemaskin
 
Oppvaskmaskin
 
Bygget 1850, renovert i 2020
 
25 km til restaurant
 
25 km til dagligvarebutikk
 
25 km til sjøfiske
 
2,0 km til fiskevann
 
100 m til fiske i elv
Gratis avbestilling
Gratis avbestilling inntil 35 dager før ankomst. Gjelder for ankomst i perioden 26/4-2025 til 2/1-2026
Gratis avbestilling inntil 35 dager før ankomst. Gjelder for ankomst i perioden 3/1-2026 til 1/1-2027
Se vilkår her

Gratis avbestilling inntil 15 dager før ankomst

Tilbudet om 15 dagers kansellering gjelder for opphold i utvalgte ferieboliger i utvalgte perioder. Gjestene kan avbestille oppholdet gratis inntil 15 dager før ankomst, hvis ferieboligens eier er tilmeldt tilbudet for 15 dager avbestilling ved bestillings tidspunktet. Hvis en gjest avbestiller mindre enn 14 dager før ankomst gjelder de normale avbestillingsregler, jf. Leievilkår. Avbestillings alternativene vil alltid fremkomme på leiebeviset.

Tilbudet gjelder utvalgte ferieboliger og på utvalgte ankomstdatoer. Vennligst sjekk detaljene på siden for ferieboligen før du fullfører bestillingen fordi ferieboligens eier kan endre hans status fortløpende for 15-dagers avbestilling. Det er derfor viktig at du sjekker om en 15 dagers avbestilling er valgt for ferieboligen den dag du bestiller.

Gratis avbestilling inntil 35/45 dager før ankomst

Der gjelder gratis avbestilling med 35/45 dager til ankomst for nye bestillinger med ankomstdato frem til 3. januar 2025, med unntak av de ukene huseieren har tillatt 15 dagers avbestilling (se over).

Sjekk vennligst detaljene på siden før du gjennomfører bestillingen. Avbestillingsmuligheter samt dato for senest mulige avbestilling vil fremgå av leiebeviset ditt.

Vilkår og betingelser for rabatkoder

SAVE25
Spar 25% (opp til 1.500 kr.) med koden SAVE25 på opphold med ankomst frem til 31.8.2025.



DC2025
Spar 650 kr. med koden DC2025 på opphold med ankomst fra 1.7.2025 til 31.12.2025.



Det gis bare rabatt på leieprisen, ikke på administrasjonsgebyr, sluttrengjøring e.l.

Kodene kan ikke kombineres med andre rabatter eller bonusavtaler. Rabattkoden kan ikke brukes til gjenbestillinger eller ved endringer i eksisterende bestillinger. Rabattperioden kan endres uden varsel. Rabatten gjelder kun for nye bestillinger foretatt online på følgende hjemmesider: DanCenter og Danland (rabatten gjelder ikke for Belvilla ferieboliger).